Kampania P.S. Mam SM

Diagnoza stwardnienia rozsianego sprawia, że wiele osób zastanawia się jak będzie wyglądało ich życie i czy zdołają zrealizować swoje osobiste i zawodowe plany na przyszłość. Z myślą o nich Fundacja NeuroPozytywni wraz z grupą osób, które spełniają marzenia mimo choroby, stworzyła kampanię P.S. Mam SM.

„Jest to projekt tworzony przez Grupę Pozytywnych – czyli osoby, które mają rozmaite doświadczenia z chorobą i każdego dnia pokonują swoje słabości by pielęgnować to, co w życiu kochają najbardziej. W ramach kampanii dzielą się swoimi historiami, by dodać wiary w marzenia i pokazać, że choroba nie jest całym życiem” – wyjaśnia Izabela Czarnecka - Walicka, Prezes Zarządu Fundacji NeuroPozytywni.

Do współtworzenia kampanii zaproszone są wszystkie chętne osoby z SM, które chcą dzielić się tym, co w życiu daje im radość. Aby dołączyć do akcji wystarczy:

  1. Udostępnić zdjęcie obrazujące Ciebie i Twoją pasję na profilu kampanii na Facebooku
  2. Krótko je opisać, dodając na końcu: P.S. Mam SM np. „Kocham śpiewać P.S. Mam SM”
  3. Oznaczyć wpis #PSMamSM 

W ramach kampanii P.S. Mam SM powstały również wyjątkowe kartki zaprojektowane przez Annę Piechę, artystkę grafika, członka Grupy Pozytywnych. Każda z tych kartek ma szansę wywołać uśmiech i przekazać inspirujące życzenia wszystkim osobom, które zmagają się ze stwardnieniem rozsianym. Kartki do pobrania w formie elektronicznej oraz więcej informacji o kampanii dostępne na stronie internetowej: http://www.neuropozytywni.pl/ps-mam-sm

Kartki do pobrania w formie elektronicznej oraz więcej informacji o kampanii dostępne na stronie internetowej:http://www.neuropozytywni.pl/ps-mam-sm